XCOM'un yaratıcısından yeni strateji oyunu: Phoenix Point

XCOM'un yaratıcısından yeni strateji oyunu: Phoenix Point

Hürcan Köse
Hürcan Köse 20.03.2016 - 16:36
Sektöre yepyeni bir strateji oyunu dahil oluyor
XCOM'un yaratıcısı Julian Gollop, 2013 yılında Ubisoft'tan ayrıldığı zaman Snapshot  Games adlı firmayı kurmuştu. O zamandan beri Chaos Reborn dışında pek bir aktivitesi bulunmayan Gallop, yeni bir strateji oyunu üzerinde çalıştıklarını resmi olarak duyurdu.

Phoenix Point adlı oyun strateji türünde olacak. Bu bilgi dışında hiçbir şey paylaşmayan Gallop'un önümüzdeki aylarda yepyeni bilgilerle karşımıza çıkacağına eminiz. Ne de olsa kendisi efsane seri XCOM'u yaratan kişi. Eğer ilgileniyorsanız kendisi bu sıralar Twitter üzerinden meraklı oyuncularla sohbet ederek oyun hakkında ufak bilgiler veriyor.

XCOM'un yaratıcısından yeni strateji oyunu: Phoenix Point
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 11:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2016 16:52
starcraft 2 den başka rts kalmadı diyebiliriz aslında.

Cidden moba kültürü resmen rts'yi yok olma aşamasına getirdi ki bu bence çok üzücü bir durum.

Umarım güzel bir seri olur.
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2016 02:07
mk okuru 11:16, hızlı oyun evet ama olay karakter gelişim aşamasının acımasız olmaması (pay to win)/rpgler için/ ve daha çok bireysel olmanız (rtslerde birçok nesneyi konrol ediyorsunuz ama moba ve doğal olarak fps de bireysel çalışmanın karmaşıksızlığı ve rahatlığı var) mobayı vb. yükseltiyor bence
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2016 11:16
insanlar hızlı eğlenmek istiyor artık mmorpg oyunları sadece eski oyuncular oynar oldu LOL ve CS:GO gibi çok tutan oyunların başarı sebebi bence hızlı oyun olmaları gir oyna eğlen çık oyun giriş ekranlarının sürelerini daha da kısaltarak oynanış sürelerinde artış sağlayabilirler
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2016 22:30
O da cesitli yontemlerle hayatini uzatmaya calisiyor. Sc3 olur mu yeni yatirim yapilir mi bilemiyorum. Hizli tuketim cigrindan cikti hersey yuzeysellesti hizli tuketilir oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×