Xenoblade Chronicles 2 nasıl bir oyun?

Xenoblade Chronicles 2 nasıl bir oyun?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.01.2018 - 17:26
Nintendo Switch için çıkan Xenoblade Chronicles 2'nin genel yapısına bakıyor ve oyunun nasıl bir ilerleyişi olduğunu anlatıyoruz.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında piyasaya sürülen Xenoblade Chronicles 2, Nintendo Switch'in önemli oyunlarından birisi haline geldi. Sevilen J-RPG serisi olan Xenoblade Chronicles'ın Nintendo Switch ile ilk macerası olan oyun, oynanışı ve grafikleri ile konsolun mutlaka oynanması gereken oyunları arasında. Monolith Soft tarafından geliştirilen oyununun yayıncılığını ise Nintendo üstlenmekte.

Xenoblade Chronicles 2 Nasıl Bir Oyun?

Aksiyon dolu bir J-RPG olan oyun, ortalamanın üzerinde inceleme puanlarına sahip. Biz de oyunu Nintendo Switch'te oynayarak sizlere Xenoblade Chronicles 2'nin nasıl bir oyun olduğunu göstermek istedik. Videoda, oyunun hikayesine, atmosferine, oynanışına, mekaniklerine ve temel özelliklerinden bahsediyoruz. Uzun saatler boyunca oynayabileceğiniz başarılı RPG mekaniklerine sahip olan oyunun dünyası ve hikayesi de bir o kadar ilgi çekici ve eğlenceli.

Rex isimli ana karakterimiz ve ona eşlik eden Blade Pyra'nın hikayesini anlatan oyunda bir çok yan karakter yer almakta. Büyük bir açık dünyaya sahip olan oyunun konsepti de bir o kadar ayrıntılı ve büyüleyici. Aşağıdan Xenoblade Chronicles 2'yi masaya yatırdığımız videomuzu izleyebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2018 09:07
iğrenç bir oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2018 11:44
Oyun oynayan arkadaşın her on kelimesinin dokuzu "aynen" ya da "aynen öyle".Kendisini uyarında günde en az yarım saat kitap okusun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 23:31
Beyaz kapşonlu arkadaşı lütfen uyarın. On kelimesinin dokuzunda aynen ve aynen öyleden diye diye gına geldi ya da arkadaşa tavsiye edin günde yarım saat kitap okusun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×