Xfire, satıldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.08.2010 - 11:50
Milyonlarca oyuncunun uğrak durağı, el değiştirdi
Milyonlarca kullanıcının oyun oynadığı, oyunlara dair sohbetler edip, çekilen videoları paylaştığı en popüler platformlardan olan Xfire, satıldı. Titan Gaming, Xfire'ı satın aldığını duyurdu, ancak Xfire'ın işleyişi yine olduğu gibi devam edecek. Yeni ekip de daha iyi hizmet kalitesi için çabalayacak.

Xfire, satıldı
Xfire, 2002 yılında eski bir Progamer olan Dennis "Thresh" Fong tarafından kurulmuş, 2006 yılında da Viacom'a satılmıştı. Xfire'ın 16 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xfire, satıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×