Ya Fable 3'ü beğenmezseniz?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 15:28
Ya Fable 3'ü beğenmezseniz?
Lionshead tarafından geliştirilen, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen Fable 3, önümüzdeki hafta X10 organizasyonunda görücüye çıkıyor. Yapımcılardan Peter Molyneux, oyun hakkında konuştu ve "bazı özellikler, kullanıcılar tarafından beğenilmeyebilir" dedi. Bunların ne olduğunu da, ancak videolar geldiğinde anlayabileceğiz.

Fable 3, sadece X360 konsoluna özel olarak geliştiriliyor ve önümüzdeki Sonbahar döneminde raflarda olacak. Sanırız Fable 2'yi artık PC için beklememek gerekiyor.

kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ya Fable 3'ü beğenmezseniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×