Ya konsollar kurtlanırsa?

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Ya konsollar kurtlanırsa?
PS2 ve Xbox'lar da, kurtçuklardan nasiplerini almaya başlayacaklar. Buna göre, Worms: Forts Under Siege ve Worms 3D'nin konsol versiyonları da geliştirilecek. PS2 ve Xbox için piyasalara sürülecek Worms: Forts Under Siege'de, kendi kalemizi kurup, bunu düşmana karşı savunmaya çalışıyoruz. Oyun, PC'ler için Kasım ayında piyasalara sürülmüştü. Worms 3D ise, uzun zaman önce PC, PS2 ve GameCube için piyasalara sürülmüştü. Artık Xbox'larda da boy göstermeye başlayacak olan Worms 3D de alışılagelmiş Worms oynanışı, tüm eski ve yeni silahları ile karşımızda olacak. Oyun, Xbox Live sistemini de destekleyecek. Bu iki Worms oyunu, 1 Mart'tan itibaren piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ya konsollar kurtlanırsa?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×