Yakuza 7 ilk videosu ile birlikte duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.08.2019 - 11:00
Beklediğimizden daha çabuk geliyor

Sega'nın Playstation markasına özel olarak yayınladığı ve firmanın en sevilen oyunları arasında gösterilen serinin yeni oyunu Yakuza 7 duyuruldu. Sürpriz bir şekilde duyurusu yapılan oyunun ilk videosu ile birlikte çıkış tarihi de açıklandı. 

Duyurusu yapılan Yakuza 7, 16 Ocak'ta çıkacak

Duyurusu yapılan oyun serinin diğer yapımlarına göre bazı farklılıklar içeriyor. Dövüş sisteminde yapılan bazı dokunuşların yanı sıra karakter ve lokasyonda da farklılıklar görüyoruz. Ichiban Kasuga isimli bir karakteri yöneteceğimiz oyun bu sefer Japonya'nın bir başka şehri olan Yokohama'da geçecek. Yayınlanan ilk videosuna baktığımızda görsel olarak oldukça iddialı sahnelere yer verildiğini görüyoruz. Özellikle şehir silüeti, kalabalık anlar ve ekmek animasyonu (evet, ekmek) benim dikkatimi çeken noktalar arasında yer alıyor.

İlk etapta her zaman olduğu gibi Japon oyun severlere sunulacak olan oyunun Japonya çıkış tarihi 16 Ocak olarak verilmiş. Playstation 4'e özel olan oyun aynı gün Çin ve Kore'de de piyasaya çıkacak. Avrupa ve Amerika için ise 2020 sonu işaret ediliyor. Oyunun yayınlanan ilk videosu şu şekilde;

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 20:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2019 12:19
Yapımcılar dövüş sistemi artık JRPG olacak, oyuncular kalmazsa eski aksiyon sistemine döneriz diye açıklama yapıyorlar. Siz burada "dövüş sistemine yapılan bazı dokunuşlar" diye anlatıyorsunuz. Ne kadar anlamsız bir habercilik bu, utanmıyor musunuz ? Siz bu işten para mı kazanıyorsunuz ? Ayıp be
Kalan Karakter : 300 Gönder
Symth
Symth 29.08.2019 11:58
Yeni karakter, yeni şehir merakla bekliyorum :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yakuza 7 ilk videosu ile birlikte duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×