Yakuza: Kimawi 2 sızdırıldı

Yakuza: Kimawi 2 sızdırıldı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 25.08.2017 - 13:43
Daha birincisinin heycanı bitmeden ikincisi PS Store'da yerini aldı.
Yakuza serisi, Yakuza 6 ve Yakuza Kimawi oyunları ise durdurak bilmeden devam ediyor. Oyuncu kitlesinin daha çok yaşlı kişilerin oluşturduğu oyun, son olarak Kimawi ile seriye PS4 grafikleri ile tekrardan başlamıştı. Tekrardan dediğim, evet, Yakuza Kimawi ile ilk Yakuza'nın hikayesi anlatılmış ve oyuncuların gidip PS2 kopyalarını sürekli aramasını durdurmuştu.

Genellike yüksek puan alan oyun, bahsettiğim gibi Yakuza serisinin başlangıcı ve sağlamlarından. Hal böyle olunca, geri dönüş olarak Sega, Yakuza: Kimawi 2'nin yapımına da başlamış görünüyor. PS Store'da linki çıkan Yakuza: Kimawi 2, belli olduğu gibi Yakuza 2'nin hikayesini harika grafiklerle tekrar bize yaşatacak gibi görünüyor.

Yakuza: Kimawi 2 sızdırıldı
Yayınlanan mağaza sayfasında da görüldüğü gibi oyunun 7 Aralık'ta çıkarılması planlanıyor, tabii oyunla alakalı bir duyuru yayınlanmadığı için ne kadar doğru, onu bilemiyoruz. Ayriyetten yeni logosunu da görebildiğimiz Yakuza: Kimawi 2'nin iyi bir iş çıkaracağından eminiz. Yakuza 2, hem PS2, hem de serinin en iyi oyunu olarak biliniyor. Bunun farkında olan Sega ise büyük ihtimalle bizi yarı yolda bırakmayacak.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2017 21:14
Hastasıyız dedeeeeee
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 25.08.2017 15:39
Gelsin oynayak
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×