Yakuza: Kiwami 2'nin batı ülkelerine ne zaman geleceği belli oldu

Yakuza: Kiwami 2'nin batı ülkelerine ne zaman geleceği belli oldu

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 18.03.2018 - 17:14
Sega'dan Avrupa ve Amerika'daki oyuncularını sevindirecek haber.

Sonic, Puyo Puyo ve Daytona USA gibi popüler oyunlarına önem vermeye devam eden Sega, geçtiğimiz sene ilk Yakuza oyununu PS4'e uyarlamış ve ismini "Yakuza: Kiwami" olarak değiştirmişti. Sega, bu seri üzerinden devam etmeyi karar alınca, Yakuza: Kiwami 2'nin çıkması ise uzun sürmedi. Aralık ayında Japonya'ya sunulan Kiwami 2'nin lokalizasyonu daha yapılmamıştı ve bu yüzden Avrupa ve Amerika piyasasına getirilmemişti.

Birkaç ay aradan sonra Kimawi 2, bizlerle

Sega, Kaliforniya'da birkaç gündür katıldığı etkinlikte, Kimawi 2'nin batı ülkelere uyarlanacağını belirtti. Yakuza 2, aslında Playstation 2 için 2006 senesinde çıkmıştı, fakat anlaşılacağı gibi, PS4'te yayınlanacak versiyonu grafik, anlatım ve oynanış açısından PS2 versiyonundan bir hayli kaliteli olacak. Kiwami 2'nin hazırlanmasında büyük katkıda bulunan Ryu Ga Gotoku Studio'nun logosu ise oyun içerisinde birçok kez görülebilecek.

Yakuza: Kiwami 2'nin Avrupa ve Amerika piyasasında çıkış tarihi 24 Ağustos 2018 olarak belirlendi. Şu sıralar Yakuza 6: Song of Life ile Yakuza oyuncularını meşgul tutmayı başaran Sega ise, yaz aylarının ortasında büyük bir nostalji yaratmayı planlıyor. Yakuza: Kiwami 2 için yayınlanan fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 18.03.2018 19:22
yakuza ishin:(((((
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2018 23:19
Eğer Yakuza serisinin satışlarında artış olursa ishin'i de kenzan'ı da görürüz düye umuyorum.0'ı ve 1 aldım,6'nın da ön siparişini verdim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2018 19:43
Profesyonel yakuza oyuncusuyum.yeni oyunları bekliyorum PS4 unu sattım inşallah PC içinde çıkar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×