Yanan Xbox One'a MS'ten yanıt geldi

Yanan Xbox One'a MS'ten yanıt geldi

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 28.11.2013 - 02:30
"Biz öyle bir şey görmedik"
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde iki farklı kullanıcı resmi Xbox destek forumlarında Xbox One'larından duman çıktığını bildirmiş, bu iddia da infial yaratmıştı. İddiayı sayfalarımıza taşıdığımızda siz de pek çok oyuncu gibi söylenenleri desteksiz bulmuştunuz. Microsoft bugün bu iddialara resmen cevap vererek, sizin az çok tahmin ettiğinizi doğruladı: Biz böyle bir şey görmedik. Microsoft'a ulaşan bir yanan Xbox One resmi, videosu veya benzer şekilde işleyecek bir kanıtı yokmuş. Neredeyse her cihazın en az 5 MP kamerayla geldiği bir dönemde biz de Xbox One'ınızdan duman çıksa ilk işiniz kameraya asılmak ve fotoğrafı Microsoft'a olmasa bile en azından Twitter'a, Vine'a, YouTube'a, Facebook'a, ya da herhangi başka bir yere koymak olurdu diye düşünüyoruz. TL;DR: Microsoft "Pics or it didn't happen" dedi, kimse herhangi bir resim göstermedi.

Yanan Xbox One'a MS'ten yanıt geldi
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 20:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×