Yapımcılar Cehennem Silahı 5 için son kez düğmeye bastı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.02.2020 - 12:29
Mel Gibson ve Danny Glover, Cehennem Silahı 5 için bir araya geliyor

Sevilen aksiyon serisinin devam filmi Cehennem Silahı 5 geliyor! Bir dönem aksiyon filmi denince akla gelen serilerden biri olan Cehennem Silahı (Lethal Weapon) serisinin son filmi için düğmeye basıldı. 5. film aynı zamanda serinin son filmi de olacak.

Yapımcılar Cehennem Silahı 5 için son kez düğmeye bastı

Daha önce filmin yapılmak istendiğine dair bazı dedikodular sinema sitelerinde dolaşmaya başlamıştı. İlk somut açıklama ise film yapımcısı olan ve daha önce Sherlock Holmes, The Two Popes, Lego Movie, Lego Batman, It filmleri dışında Lethal Weapon'un TV dizisine de imza atan Dan Lin'den geldi. Holywood Reporter sitesine konuşan Dan Lin, orjinal ekiple yeni filmi yapmaya çalıştıklarını dile getirdi.

"Son Cehennem Silahı filmini yapmak için uğraşıyoruz. Richard Donner geri dönüyor (serinin tüm filmlerinin yönetmeni). Orjinal ekip geri dönüyor. Bu inanılmaz. Hikaye onun için oldukça kişisel. Mel Gibson ve Dany Glover proje için hazır, tek ihtiyacımız olan senaryo." açıklamasını yapan Lin, aksiyon severlere herşeyin hazır olduğunu bir nevi müjdelemiş oldu.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 00:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
babayaro
babayaro 3.02.2020 17:40
Yaşayan efsane Mel Gibson
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2020 20:01
Hehe yeeeyyy!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yapımcılar Cehennem Silahı 5 için son kez düğmeye bastı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×