Yapma bunu Kratos!

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Yapma bunu Kratos!
God of War 3... Yıllarca onu bekledik ve onun hakkında haber yaptık... Yayınlanan her ekran görüntüsüyle ve her videosuyla gündeme oturan bu macerayı büyük bir heyecanla oynadık ve de bitirdik.

Tabii oyun bu kadar popüler olunca, piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hakkında yapılan iddilar ve videolar da bir türlü bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz hafta oyun içindeki bir hatadan yararlanarak, en zor trophy'lerden birini açabildiğimizi söylemiştik. Yine bir hatadan yararlanarak, oyunu bitirdikten sonra açılan bölümler arasında en zoru olarak gösterilen "Challenge of Olympus"da suya sabuna dokunmadan rekorları alt üst etmek mümkün. Nasıl mı? Cevabı aşağıda:


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yapma bunu Kratos!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×