Yaptığımız seçimler The Outer Worlds'un sonuna etki edecekmiş

Yaptığımız seçimler The Outer Worlds'un sonuna etki edecekmiş

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 24.04.2019 - 10:40
Yaptığımız seçimlerin oyunun finaline büyük etkisi olacak

Obsidian'ın yeni rol yapma oyunu  The Outer Worlds'ta oyun içinde aldığımız kararlar, oyunu finaline direkt etki edecekmiş. DualShockers'a konuşan The Outer Worlds'un baş tasarımcısı Charles Staples, oyunun rol yapma dinamikleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Oyunda alacağımız kararların hikayeye etkisi ile ilgili iddialı konuşan Staples; "Yaptığınız şeylere göre, çok farklı sonuçlarla karşılaşacaksınız." dedi.

Yaptığımız seçimler The Outer Worlds'un sonuna etki edecekmiş

Oyun yapımcılarının kendi oyunları hakkında sıklıkla dile getirdiği açıklamalardan biri de oyunda alacağımız kararların hikayeye etki edeceği iddiasıdır. Özellikle rol yapma oyunlarında, alacağımız kararların hikayeye büyük etki edeceği söylenir ancak çok az sayıda oyunda bu özelliği görebiliriz. Obsidian'ın yeni rol yapma oyunu The Outer Worlds'un baş tasarımcısı Charles Staples, seçimlerin hikayeye etkisi ile ilgili DualShockers'a iddialı açıklamalar yaptı. Oyunun finaline, daha önce aldığımız kararlar büyük etki edecek ve finalde aldığımız kararların nasıl sonuçlandığını da görebilecekmişiz.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen The Outer Worlds'un çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyunun bu yıl içinde çıkması bekleniyor. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 12:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2019 22:45
Grafiklerde uzak mesafe güzel gibi gözüküyordu, sayfayı açtım ve o rezil karakter modellemesini ve çicekleri gördüm. :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2019 16:54
hadi ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×