Yarın Soldier Of Fortune 2: Double Helix multiplayer testi başlıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Yarın Soldier Of Fortune 2: Double Helix multiplayer testi başlıyor
Activison firması beklenen FPS oyunu olan Soldier Of Fortune 2: Double Helix'in multiplayer oyundaki kontrolünü yapmak üzere yarın mulitplayer testini başlatıyor. Download edilebilecek olan bu testte oyuncular tek bir haritada 4 tane oyun modunu deneyebilecekler ve bu modlar arasında deathmatch, team deathmatch, elimination, ve infiltration yeralacak. Ayrıca 20 tane karakter skin'inin yanında oyunun full versiyonundaki tüm multiplayer silahlar da teste dahil edilmiş. Testin resmi bir demo olmadığı ve single player içermediği de ayrıca belirtildi. Bilindiği gibi Soldier Of Fortune 2, 2000 yılında çıkmış olan ilk oyunun devamı niteliğinde ve o oyuna nazara geliştirilmiş grafik motoru, gerçekçi hasar modellemeleri ve gerçekçi animasyonlar gibi geliştirilmiş özelliklere sahip...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 09:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yarın Soldier Of Fortune 2: Double Helix multiplayer testi başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×