Yarış oyunu severlere müjde! Humble CodeMasters Bundle.

Sezer İlyan
Sezer İlyan 26.11.2015 - 10:15
Humble Bundle, bu kez de yarış oyunu severlerin kapısını çaldı.

Yaptığı indirimlerle oyuncuların gönlünde taht kuran Humble Bundle, bu kez de CodeMasters indirimleriyle karşımızda. Başlıkta da belirttiğimiz gibi bu sefer yarış oyunlarına yönelik indirimler yapılmış. Lafı çok uzatmadan indirimlerden bahsedelim.

Yarış oyunu severlere müjde! Humble CodeMasters Bundle.

Kampanya dahilinde alt ücret 1 dolar olmak üzere ödeme yaparsanız GRID 2, GRID 2 Dirt Pack, DiRT Showdown, Overlord, Operation Flashpoint Complete(Dragon Rising ve Red River), Hospital Tycoon ve son olarak Colin McRae Rally'ye sahip oluyorsunuz. Ortalama ücret üzerinde bir ödeme yaparsanız bu oyunların üzerine GRID Autosport ve Grid Autosport Road & Track Car Paketi, Overlord 2, Overlord Raising Hell genişleme paketi ve GRID 2 Spa- Francorchamps Track Paketine sahip oluyorsunuz. Eğer 15 dolar ve üzeri ödeme yaparsanız GRID Autosport Season Pass, DiRT 3 Complete Edition, ve GRID 2: All In DLC Paketine sahip oluyorsunuz. 15 dolarlık kampanyanın içinde Humble Bundle'da kullanmak üzere Dirt: Rally ve Overlord: Fellowship of Evil için geçerli olan %25'er indirim kuponu veriliyor. İndirimlere göz atmak isterseniz, bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2022 13:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yarış oyunu severlere müjde! Humble CodeMasters Bundle.

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×