Yarışmaya doyamayanlar için

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Yarışmaya doyamayanlar için
BAFTA ödüllü Race Driver: GRID™'in özel Platinyum versiyonu PLAYSTATION®3 bilgisayar eğlence sistemi için piyasada olacak. Race Driver: GRID™ Reloaded ismindeki oyun, oyunculara indirilebilir içerik sunarak bu heyecan dolu yarış deneyimine ekstra içerik de sağlayacak.

Race Driver: GRID, yarış oyunlarına yeniden heyecan kazandıran, milyonun üzerinde satmış, başarılı bir yarış oyunudur. Yeni ve klasik birçok güçlü araba içeren oyunda oyuncular pist, yol ve şehir etkinliklerinde yarışmak üzere üç kıtada yolculuklar yapacaklar. Race Driver: GRID Reloaded ile birlikte gelen iki DLC kodu sayesinde oyuna 18 araba, yeni çoklu oyuncu modları ve yeni bir pist ekleyen 'Prestige' ve '8-ball' DLC paketlerini indirebileceksiniz.

Yeni Prestige Paketi, oyuna efsanevi Avustralya Bathurst pistinin yanı sıra Ferrari F430 GTC, Bugatti Veyron ve Ferrari F575 GTC gibi dünyanın en çok arzu edilen 10 arabasını da ekliyor. Oyuncular ayrıca Mercedes SLR McLaren 722, Lotus 2-Eleven, Lamborghini Gallardo GT, Mazda Furai, Jaguar XKR GT3, Honda Integra Type-R (DC5) ve Lamborghini Gallardo LP560-4'ün de direksiyonlarının başına geçebilecekler.

8 Ball Paketi ise, oyuna Yarış Günü modunda ve online yarışlarda kullanılabilecek, yüksek performanslı 8 araba ekliyor. Bu yeni arabalar şöyle: McLaren F1 GTR, TVR Cerbera Speed 12, Mitsubishi Lancer Evolution X, Honda S2000, Nissan GT-R (S-G2008), VW Nardo, Pontiac Firebird ve Volvo C30. 8 Ball Paketi ayrıca Race Driver: GRID'de bulunan pistlerde yarışmak üzere oyuna iki de yeni çoklu oyuncu etkinliği ekliyor.

PAL bölgelerindeki ve Kuzey Amerika'daki Race Driver: GRID oyuncuları Prestige Paketini 11 Mart'tan itibaren PLAYSTATION® Network üzerinden temin edebilecekler. 8 Ball Peketi ise PLAYSTATION Network ve Xbox LIVE® Marketplace yoluyla daha önceden piyasaya sürülmüştü. Tüm bu indirilebilir içerikleri oynayabilmek için Race Driver: GRID gerekmektedir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 06:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yarışmaya doyamayanlar için

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×