Yaşayan Vampir Morbius: Kan Bağları romanı Türkçe olarak çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.01.2022 - 11:35
Önümüzdeki aylarda sinemalarda da boy gösterecek olan karakterin hikayesine odaklanan Morbius Kan Bağları romanı Türkçe olarak raflardaki yerini aldı.

Jared Leto'nun başrolde yer aldığı Morbius filmi 1 Nisan 2022'ye kaydırılırken karakterin hikayesini raflardaki yerini alan Yaşayan Vampir Morbius: Kan Bağları kitabından öğrenebileceğiz. Yapılan açıklamaya göre karakterin Brendan Deneen imzalı yeni kitabı Türkçe olarak raflardaki yerini aldı. Konuyla ilgili Epsilon tarafından yapılan açıklama ve kitap detayları şu şekilde;

Morbius Kan Bağı romanı Türkçe olarak çıktı

Brendan Deneen’in, Marvel’in meşhur anti kahramanlarından Dr. Michael Morbius’un yepyeni bir macerasını kaleme aldığı Yaşayan Vampir Morbius - Kan Bağları, Epsilon logosu ve Kübra Tekneci’nin çevirisiyle Türkiye’deki okurlarla buluşuyor. 

Yaşayan Vampir Morbius: Kan Bağları romanı Türkçe olarak çıktı

Dr. Michael Morbius, hastası olduğu ve nadir görülen ölümcül bir kan hastalığına çare ararken, insan kanına doyumsuz bir arzu duyacak şekilde kendisini lanetler ve yaşayan bir vampire dönüşür. Korkunç durumunu tedavi etmeye çalışırken, İblis-Ateşi tarikatının liderlerinden Catherine’in kız kardeşi Amanda Saint’le dost olur. Zehirli-Tarlakuşu olarak da bilinen Catherine Saint’in iki amacı vardır: Cehennemin bütün güçlerini yeryüzüne salmak ve Morbius ile Amanda’yı öldürmek.

New York’a kadar tarikatın izini süren Morbius ve Amanda, ne pahasına olursa olsun Zehirli-Tarlakuşu’nu durdurmaya kararlıdırlar. Ancak Morbius kendini, tarikatın yeraltında kurduğu ve canavarları birer piyon olarak kullanan dövüş kulübünde bulduğunda her şey bir ölüm kalım savaşına bağlanacaktır. Brendan Deneen imzalı Yaşayan Vampir Morbius - Kan Bağları, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 18:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yaşayan Vampir Morbius: Kan Bağları romanı Türkçe olarak çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×