Yaşlı bir oyuncu, ölen karısının mezarında Pokemon yakaladı

Yaşlı bir oyuncu, ölen karısının mezarında Pokemon yakaladı

Furkan Güler
Furkan Güler 10.05.2018 - 10:12
Yaşlı oyuncu daha sonrasında Pokemon'nun adını, karısının adı ile değiştirdi.

Çıktığı dönemde milyonlarca oyuncuyu etrafında toplayan Pokemon Go'nun hala neredeyse aynı oranda oyuncusu bulunuyor. Oyuncuları ekran başına kitlemek yerine sokağa davet eden başarılı oyun, oyunculardan Pokemon avlamalarını istiyor. Yediden yetmişe herkesin oynadığı oyunda bu sefer ilgi çekici bir olay yaşandı. Pokemon Go dünyasında bulması oldukça zor olan Snorlax'ı yakalayan yaşlı bir adam, bu Pokemon'u hiç beklemediği bir yerde buldu. Twitter'da michaelsenbay adı ile paylaşım yapan bir kullanıcının açığa çıkardığı bu olay, bazı oyuncuları üzdü. Belirtilenlere göre yaşlı adam vefat eden karısının mezarını ziyaret etmeye gitmiş ve ziyareti sonrasında Pokemon Go'yu açmış. Daha sonrasında karısının mezarının üstünde Snorlax bulduğunu söyleyen yaşlı adam yaşanan durum sonrasında sevinmiş.

Yaşlı adam, karısının mezarının üstünde Snorlax yakaladı

Yakaladığı Snorlax'a ölen karısının adını veren yaşlı adam, karısının çok güçlü olduğunu söylüyor. Pokemon'ları çok farklı yerlere dağıtan Pokemon Go'nun istemsizce olsa da yaşlı adama böyle bir sürpriz yapması oldukça hoş olmuş. Yaşlı adam ile spor salonunda tanıştığını belirten michaelsenbay durum sonrasında duygulandığını belirtiyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 09:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2018 16:12
Bizim peder ölse çıksa çıksa Picigeto çıkar şansımı seveyim..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×