Yen State of Play tarihi ve içeriği belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.02.2022 - 11:36
Playstation tarafından yapılan açıklamaya göre beklentilerin aksine yeni State of Play sunumu Gran Turismo 7 odaklı olacak.

Playstation ekibi yaptığı yeni açıklama ile yeni State of Play etkinliğinin tarih ve içerik bilgisini paylaştı. Her ne kadar dedikoduların aksi olsa da merakla beklenen Gran Turimo özelinde bir sunuma imza atılacağı belirtildi. Bildiğiniz gibi son dönemde Sony'nin yeni State of Play sunumunda Gamepass benzeri bir sistem tanıtabileceği dedikoduları ortaya çıkmıştı. Bu duyuru ile birlikte beklentiler de başka bir sunuma kalmış oldu.

Gran Turismo 7 hakkında yeni bilgiler ve oynanış görüntülerine yer verilecek bu sunum 3 Şubat Perşembe Türkiye saati ile 01:00'da düzenlenecek. Playstation ekibinden dedikodular ile alakalı bir açıklama ise henüz gelmedi. Belki de ilerleyen dönemlerde ya da Şubat ayı içerisinde yeni bir sunuma daha imza atılabilir. Playstation tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Yen State of Play tarihi ve içeriği belli oldu

Yeni State of Play, Gran Turismo 7 odaklı olacak

2022 yılının ilk State of Play’i 3 Şubat Perşembe günü (Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece) TSİ 01.00’de gerçekleştirilecek. Gran Turismo’nun PS5 üzerinden 30 dakikalık oyun içi görüntüleri ve oynanış detayları, PlayStation’ın Twitch ve Youtube kanalları üzerinden canlı olarak paylaşılacak.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 18:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
omrkcmn
omrkcmn 3.02.2022 21:43
Saçma sapan boş beleş etkinlikler. Nerede eski Sony hey gidi günler hey.

Sözde oyun editörleri (Ersin hocamı tenzih ederim) ve yayıncı sürüsü başlar şimdi ooo on numara etkinlik geliyor hey hey playstation ho yavrum beleş oyun gelecek ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2022 16:03
Sony nin belki de en kötü nesli olacak bu konsol. Yeni adam gibi title yok, olan güzel isimlerin de ne yenileri var ne de güzel hikaye ye sahip oyun çıkarılıyor. Remaster yapmaktan, oyun yapmayı unuttular, sazan avlıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 22:41
Yine kimsenin umrunda olmayan bir oyun için state of play yapıyorlar. Yazık, playstation bitmiş. Gösterecek oyunu yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 21:43
Lann ps5. Yapmayı biliyorsunuz ortada oyun oyunnnn . Konsol yapacağınıza oyun yapsanızaaaa …
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 16:31
God of War Ragnarök'ün çıkış tarihi lazım bize. Hala niye duyurmuyorlar bunu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yen State of Play tarihi ve içeriği belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×