Yeni aksiyon Just Cause

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Yeni aksiyon Just Cause
Eidos firması, hazırlanmakta olan yeni aksiyon Just Cause'u; PC, PS2 ve Xbox için duyurdu.

Oyunda, gizli bir CIA ajanı olan Rico Rodriguez'i kontrol ediyoruz. Tropikal bir şehirde, çeşitli suçlar işlemeye çalışan şebekeler ile uğraşıyor ve onları çökertmeye çalışıyoruz. Bize vaadedilen oyun alanı oldukça büyük ve özgür biçimde dolaşabiliyor, hatta düşman birliklerle ya da suç örgütleriyle, kendi çıkarlarımız için ortaklıklar kurabiliyoruz. Kullanabileceğimiz birbirinden farklı araçlar da mevcut.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni aksiyon Just Cause

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×