Yeni Alien oyunu geliyor!

Yeni Alien oyunu geliyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 18.01.2018 - 15:01
Bu sefer korku değil.

Son olarak Alien Isolation ile birlikte oyuncuların karşısına çıkan Alien, yeniden karşımıza çıkmak için hazırlanıyor. Geride bıraktığımız günlerde Disney'in satın aldığı Fox'a bağlı olan stüdyolardan FoxNext Games, Cold Iron Studios'u yeni bir Alien oyunu yapması için bünyesine kattı. Ayrıca bununla da yetinmeyen Fox, Bioshock, Doom, Metroid Prime 3 ve Borderlands'in tecrübeli geliştiricilerini de yeni Alien oyununda çalışması için bünyesine kattığı söyleniyor.

Yeni Alien oyunu, Fox tarafından duyuruldu

Ortaya güzel bir oyunun çıkacağını söyleyebiliriz. Ancak yeni Alien oyununun nasıl bir yapıda olacağı henüz belli değil. Korku oyunu olmayacağı belli olan oyun shooter mekaniklerine sahip olacak. Diğer bir yandan FoxNext Games'in başkanı Aaron Loeb, Fox'a bağlı olan ünlü markaların oyunlarını göreceğimizi söyledi. Böylelikle Fantastic Four, X - Men, Deadpool ve Narnia serisinin oyunlarını ilerleyen dönemlerde görebiliriz.

Sona geldiğimizde yeni Alien oyunu, muhtemelen çevrimiçi odaklı bir oyun olarak da karşımıza çıkabilir. Co - op yapıda olacağını tahmin ettiğimiz oyun ile ilgili ilk görüntüleri önümüzdeki sene yayınlanacaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×