Yeni App rekoru Infinity Blade'in

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2010 - 17:03
Apple'ın elde taşınan cihazları için çıkarttığı oyun rekor kırdı.
Apple'ın oyunlarında denge bozuluyor. Daha dört gün önce piysaya sürülen Infinity Blade adlı oyun şu anda App Store'dan en çok indirilen uygulama olarak birinciliğe oturdu ve oyun alanında efsaneleşen Cut The Rope'u bile geride bıraktı.

Yeni App rekoru Infinity Blade'in
Apple's Game Center'a göre oyunu dört günde tam 271,427 kişi indirmiş. Şimdi biraz matematikle Steve Jobs'un bir hafta bile dolmadan kaç para kazandığını hesaplayacak olursak; App Store oyunu 5.99 dolar, 4.99 avro ve 3.49 sterlin fiyatlarından satıyor. Dolayısı ile toplam rakamla bu fiyatlardan dolar olanı çarparsak ortalama kazanç 1.625.000 dolar ediyor. Bundan önceki rekor, on günde 1 milyon dolar ile Cut the Rop adlı oyunun elindeydi.

Infinity Blade adlı oyun Utah'ta bulunan Chair isimli bir geliştirici firma tarafından yapıldı. Acaba onlar bu işten ne kadar kazandı? 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 10:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni App rekoru Infinity Blade'in

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×