Yeni App rekoru Infinity Blade'in

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2010 - 17:03
Apple'ın elde taşınan cihazları için çıkarttığı oyun rekor kırdı.
Apple'ın oyunlarında denge bozuluyor. Daha dört gün önce piysaya sürülen Infinity Blade adlı oyun şu anda App Store'dan en çok indirilen uygulama olarak birinciliğe oturdu ve oyun alanında efsaneleşen Cut The Rope'u bile geride bıraktı.

Yeni App rekoru Infinity Blade'in
Apple's Game Center'a göre oyunu dört günde tam 271,427 kişi indirmiş. Şimdi biraz matematikle Steve Jobs'un bir hafta bile dolmadan kaç para kazandığını hesaplayacak olursak; App Store oyunu 5.99 dolar, 4.99 avro ve 3.49 sterlin fiyatlarından satıyor. Dolayısı ile toplam rakamla bu fiyatlardan dolar olanı çarparsak ortalama kazanç 1.625.000 dolar ediyor. Bundan önceki rekor, on günde 1 milyon dolar ile Cut the Rop adlı oyunun elindeydi.

Infinity Blade adlı oyun Utah'ta bulunan Chair isimli bir geliştirici firma tarafından yapıldı. Acaba onlar bu işten ne kadar kazandı? 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni App rekoru Infinity Blade'in

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×