Yeni Assassin's Creed'tekiler ağaç mı, taş mı?

Yeni Assassin's Creed'tekiler ağaç mı, taş mı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.06.2012 - 12:16
Oyuncular, yeni ortam hakkında endişeli
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Assassin's Creed 3, PC, PS3 ve X360 platformları için satışa sunulacak. Connor isimli yeni bir karakteri kontrol edeceğimiz oyun, yeni ortamlar, silahlar ve haliyle yeni düşmanlar barındırıyor.

Oyunda şimdiye kadar en çok dikkat çeken noktalardan birini ise, yeni karakterimizin doğal ortamdaki hareketleri oluşturuyor. Biliyorsunuz, karakterimiz Connor, doğal ortamda avlanabiliyor, sadece normal yapılarda değil, ağaç dallarında dahi çok rahatlıkla hareket edebiliyor. Bunun için geliştirilmiş yeni bir animasyon sistemi var zaten. Ancak dikkat ettiğimizde, bu sistemin görselliği pek de olumlu etkilemediğine tanıklık ediyoruz. En basit örnek ise, Connor'ın ağaç dallarında zıplarken dalların hiçbir şekilde tepki vermemesi (Esneme, sallanma veya kırılma olmaması gibi). Zira birçok oyuncu da bu durumdan şikayetçi ve düzeltilmesini istiyor.

Henüz oyunun daha gelişim aşamasında olduğunu göz önüne alırsak, umarız bu konu üzerine de çalışmalar yapıyordur Ubisoft.

Yeni Assassin's Creed'tekiler ağaç mı, taş mı?
Yorumlar 84
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 20:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×