Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer'a çeviriyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 22.09.2021 - 22:55
Yeni bir Mount & Blade II: Bannerlord modu, oyunu Warhammer evreni ile birleştiriyor. Bannerlord'u Warhammer'a çeviriyor.

Mount & Blade II: Bannerlord'un bizlere sunduğu gibi bir ortaçağ ordusunu komuta hissini, bizlere gösteren pek fazla oyun bulunmuyor. Mod yapımcılarından oluşan bir ekip, yeni bir Mount & Blade II: Bannerlord modu ile karşımıza çıkarken; Bannerlord'u Warhammer evreni ile birleştiriyor. Warhammer'ın fantastik eski dünyasında geçen modun ismi 'The Old Realms' olarak belirlenirken, oyun içerisine; yeni fraksiyonlar, sanat tasarımı, silahlar, kurallar, haritalar ve çok daha fazlası dâhil edilmiş.

Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer'a çeviriyor

The Old Realms ekibi, şu ana kadar modun erken bir beta sürümünü de yayımlamış bulunuyor. 12 Eylül 2021'de erken erişime açılan mod, henüz birazcık dengesiz olsa da, İmparatorluk ve Vampir Kontları fraksiyonlarını içerisinde barındırıyor. Yeni Mount & Blade II: Bannerlord modu için fantastik Warhammer evreninden birçok birim tasarlayan ekip, oyun içerisine büyü unsurları da eklemiş.

Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer'a çeviriyor

An itibariyle cüceler ve orklar üzerinde çalışan ekip, ilerleyen zamanlarda Kaos, Norsca ve Kislev'i de eklemeyi planlıyor. The Old Realms modunun erken erişim sürümünü bizzat test etmek veya sayfasına göz atmak istiyorsanız, buradan ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 16:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 01:01
Modlar olmasa nasıl ayakta kalacak bu oyunlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 19:23
Talewords zaten modlanmak istiyor ve iyi de yapıyor. Her şeye telif atan oyun firmalarından çok daha iyidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 11:07
Taleworlds'ten tek isteğim modların önünü hep açsınlar işlerini kolaylaştırsınlar ana oyun mekaniksel olarak çalışsın, optimize olsun yeter. Skyrime 100 tane fix modu kurmadan düzelmiyor oyun sadece düzeltmek için o kadar mod kuruyorsun. Yani bunu yaptırmasınlar yeter. İçeriği modçular üretir zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer'a çeviriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×