Yeni Batman, daha da karanlık

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 16:50
Yeni Batman, daha da karanlık
Rocksteady Studios tarafından geliştirilen, Eidos tarafından da dağıtımı üstlenilen yeni Batman oyunu Arkham Has Moved (henüz isim doğrulanmadı), PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. İlk oyunu oynayanlar, başarılı senaryo akışı, Joker ve tabii ki keyifli oynanış gibi faktörler sebebiyle güzel saatler geçirmişti. Yeni oyunun da aşağı kalır bir yanı olmayacak, hatta daha fazlasını sunacak. Bu konuda bir ipucu veren Kevin Conroy (Batman'i seslendiren aktör), yeni oyunun gerçekten karanlık bir yapısı olduğunu belirtti. Ayrıca Two-Face hayranlarına da müjde. Kendisini yeni oyunda göreceğiz. Zaten hakkında daha önce de söylentiler bulunuyordu.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Batman, daha da karanlık

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×