Yeni Batman oyunu The Game Awards töreninde tanıtılabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 28.11.2019 - 11:08
Yeni oyun ne olacak?

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkan Arkham serisi sayesinde aksiyon oyunu sevmeyen oyunculara bile kendini sevdiren Batman oyunları, son olarak Arkham Knight ile piyasaya çıkmıştı. Son oyunu haricinde yarı açık dünyada geçen ve eğlenceli oynanış mekanikleri sayesinde bizi uzun süreler boyunca ekran başına kitleyen serinin ardından oyuncular, yeni Batman oyununun ne olacağını uzun süredir merak ediyordu. Şimdi ise yeni Batman oyunuyla alakalı ilgi çekici bir söylenti ortaya çıktı. SLCMOF isimli YouTuber, yeni batman oyununun önümüzdeki günlerde düzenlenecek The Game Awards etkinliğinde tanıtılacağını belirtti.

Yeni Batman oyunu The Game Awards töreninde tanıtılabilir

Başka oyunlar hakkında ortaya söylentiler atan ve bu söylentileri doğru çıkartan YouTube kanalına göre yeni oyunun ismi Batman: Arkham Legacy olacak. Tüm bunların yanı sıra daha öncesinde Batman'in sevilen hikayelerinden Court of Owls'un oyununun geleceği söylentisi çıkmıştı. Oyuncular şu anda Court of Owls'un hikayesini temel alan bir Batman oyunu geliştirildiğine inanıyor. Yeni nesil için geliştirildiğini düşündüğümüz bu oyun bizleri fazlasıyla heyecanlandırmış durumda. Bakalım WB Games, nelerle karşımıza çıkacak?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2021 22:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2019 12:23
Umarım yaparlar en sevdiğim oyun serilerinden biri.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2019 17:01
Court of Owls zamanında geçmesi jokerin aynı zamanda halen yaşıyor olmasıda demek
buda joker olarak mark hamill değilde troy baker denen kişiyi duyabiliriz tekrardan
troydan gına geldi her oyunda var.sıktı artık bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Denito
Denito 28.11.2019 11:23
Baykuşlar divanı olursa gerçekten güzel bir oyun çıkabilir. Ayrıca diğer serilerde eksiğini hissettiğimiz boss savaşları açısından da doyurucu olacaktır çünkü Batman'e denk düşmanlar mevcut hikayede
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2019 15:56
Aynen bencede güzel olur ama oyunu kısa yapmazlar umarım orginsde düşman çoktu ana süresi tatmin ediciydi bunda 5 6 saat yapip bastan savma iş yapmazlar umarım
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Batman oyunu The Game Awards töreninde tanıtılabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×