Yeni Batman oyununun ismi belli oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.08.2010 - 14:35
Batman ve kötüler, şehrin sokaklarında kapışacak
Rocksteady Games tarafından geliştirilen ve çok beğenilen Arkham Asylum'un uzun süredir merak edilen devam oyununun ismi belli oldu; Batman: Arkham City. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 2011'in Sonbahar döneminde raflarda olacak.

Yeni Batman oyununun ismi belli oldu
Bu kez Arkham tımarhanesinden dışarıda, karanlık sokaklarda suçlularla savaşacağız. Zaten yayımlanan video da bunu ima ediyordu. Joker'in yanında Kedi Kadın, İki Yüz ve Buz Adam gibi karakterlerin de oyunda olması bekleniyor. Oyuna dair yeni bilgileri merakla bekliyoruz.

Yeni Batman oyununun ismi belli oldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Batman oyununun ismi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×