Yeni Batman'in ismi ne olacak?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 16:48
Warner Bros. bazı isimler satın almış
Rocksteady tarafından geliştirilen ve büyük beğeni kazanan Batman: Arkham Asylum, her yönüyle çok başarılıydı. Hikâyesi, görselliği, karakter tasarımları, seslendirmeleri ve diğer özellikleri... Bu kadar başarılı olursanız, mutlaka devam oyunu için de harekete geçersiniz. Rocksteady de aynen böyle yaptı ve yeni Batman oyununun üzerinde çalışıyor.

Yeni Batman'in ismi ne olacak?
Arkham Has Moved olarak bilinen oyunun gerçek ismi hâlâ açıklanmadı. Yayımcı Warner Bros. ise, yeni oyunda kullanılması olası bazı isimleri satın almış. O adresler şöyle:

01. arkhamcity.com
02. batmanarkhamcity.com
03. batmanashesofgotham.com
04. batmanbrokenground.com
05. batmannewarkham.com
06. batmangranddelusion.com
07. batmanriseofarkham.com
08. batmansiegeofgotham.com
09. batmanstateofvillainy.com
10. cityofarkham.com
11. closearkhamcity.com
12. peopleforgotham.com
13. stopmayorsharp.com
14. waringothamcity.com
15. wheresbrucewayne.com


Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Batman'in ismi ne olacak?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×