Yeni Battlefield oyunu, cuma günü duyuruluyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 10:16
Kulağımız sende DICE
EA Games, Battlefield serisini sürdürmeye kararlı. Zaten DICE da Battlefield 3 üzerinde çalışmaya başladıklarını, bunun yanında diğer Battlefield oyunlarıyla ilgili ek geliştirmeler üzerinde çalıştıklarını da bildirmişti. Tüm bunların dışında, henüz duyurulmamış bir oyun daha varmış. Twitter'da yer alan bir bilgiye göre EA, ilk kez cuma günü yeni bir Battlefield oyununu tanıtacak. Belki de yeni bir Free to Play aksiyon oyunudur, bunu bilmiyoruz, ama Battlefield Assault ismi ortalarda dolanıyor. Bizden söylemesi.

Yeni Battlefield oyunu, cuma günü duyuruluyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Battlefield oyunu, cuma günü duyuruluyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×