Yeni Battlefield oyunu İkinci Dünya Savaşı'nı oyunculara anlatabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 17.12.2017 - 15:19
DICE ipleri eline aldı.

Battlefield 1 ile birlikte video oyun dünyasına ve FPS piyasasına damgasını vuran DICE tarafından yeni bir sızıntı daha geldi. Reddit forumlarında ortaya atılan bir iddiaya göre DICE'ın İsveç stüdyosu, İkinci Dünya Savaşı temalı bir Battlefield oyunu üzerinde çalışıyor. Birinci Dünya Savaşı teması ile birlikte oyunculara oldukça güzel dakikalar yaşatan geliştirici ekibin, yeni projesinin İkinci Dünya Savaşı temasına sahip olması aslına bakarsanız tahmin etmesi güç bir durum olmaktan çıkıyor. Keza geliştiricilerin eski savaş atmosferini oldukça güzel verdiklerine inanıyorum. Ayrıca DICE İsveç'in geliştirdiği bu oyun, söylentiye göre 2018 yılında karşımıza çıkacak.

Yeni Battlefield oyunu İkinci Dünya Savaşı'nı bizlere anlatabilir

Diğer bir yandan DICE'ın Los Angeles stüdyosunun ise Bad Company 3 üzerinde çalıştığı söylentisi de internette dolaşmakta. Serinin fanları yeni bir Bad Company oyununun geleceğinden emin durumda. Ancak yine aynı söylentiye göre geliştirilen yeni Bad Company oyununu 2018 yılından sonra göreceğiz.

Şahsen DICE'ın ortaya koyacağı yeni Battlefield oyunlarından son derece ümitliyim. Aynı şekilde Call of Duty serisi ile tekrar karşımıza çıkan İkinci Dünya Savaşı temasını, Battlefield serisinde daha görkemli bir şekilde görmek oldukça etkileyici olacaktır.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 01:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2017 12:55
bad company 3 daha iyi olur gibi ya zaten 2.dünya savaşında işlenmedik cephe kalmadı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2017 19:02
Eski oyuncu topluluğu kaybolmasaydı, her yıl oyun çıkaran firmalar bilerek veya bilmeyerek kendi fişlerini çekiyo olurdu. Içi boş, grafik yığını, multiplayer vizyonlu, boş hikayeli oyunlar ağzının tadını bilmeyen bilemeyen yeni yetme oyuncuları eğlendirmeye ve eskileri üzmeye devam ediyor.
Anonim!
Anonim! 19.12.2017 01:25
Kesinlikle Katılıyorum. Ciddi anlamda Doğru söylüyorsun özellikle grafik bakımından öyle bir grafik yapıyorlar ki şu oyunlara adamlar resmen diyor ki 1-2 senede bir sistem değiştir. (Konsol Kullanıcıları değil tabi ki)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2017 23:13
gına geldi artık 2.dünya savaşından er ryan'ı kurtarmak filmi bir 2. dünya savaşı furyası başlattı gençliğim 2. dünya savaşı ile geçti artık yeter. bad company 3 güzel olur.
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 15:33
Ya siz şaka mısınız? Önceden de gelecek temalı oyunlardan gına geldi diye söyleniyodunuz şimdi 2. Dünya savaşından gına geldi diye söyleniyosunuz. Ne istediğini bilmeyen nesil oldunuz ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 13:13
Bad Company 3 iddiasını atan Youtuber ile diğer Battlefield Youtuberları ve EA-DICE arasında bir drama yaşandı ve sonuç olarak Battlefield ile ilişkili Youtuberlar neredeyse resmi bir açıklama yaptı, WW2 olacağı yönünde. Reddit Battlefield'dan takip edebilir,haberin içeriğini düzeltebilirsiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 12:57
Bir deniz savaşı olsa su fps'ler de yada eski oyunlar gibi bindirmeler
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Battlefield oyunu İkinci Dünya Savaşı'nda geçebilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×