Yeni bir BioShock mu yoksa yeni bir DLC mi?

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 25.07.2014 - 10:15
2K'den açıklama bekleniyor
Yeni bir BioShock mu yoksa yeni bir DLC mi?
Dün gece 2K United Kingdom, Twitter hesabı yoluyla yeni bir görsel paylaşıldı. Yukarıda görmüş olduğunuz görseli paylaşmış olan 2K UK'in BioShock oyununu anlatmaya çalıştığını ufak bir bakış ile anlayabiliyoruz.

Eve'nin bahçesinde yer alan elmayı gelip ısırın adlı slogana sahip reklamın alt tarafında Posedion Plaza'yı görmeniz mümkün. Bu mekan Rapture'da yer alıyor. Paylaşılan bu görselin en dikkat çekici yanı ise 2K'in ana hesabından değil de İngiltere hesabından paylaşılmış olması.

Bu da akıllara hemen şu soruyu getiriyor: Acaba 2K İngiltere'de BioShock ile ilgili bir kampanya mı başlatacak? Tabii bu sadece bir tahmin.

2K'den yeni bir BioShock duyurusu mu gelecek yoksa bu bir DLC'ye mi işaret yoksa bambaşka bir şey mi yakın zamanda göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 18:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni bir BioShock mu yoksa yeni bir DLC mi?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×