Yeni bir Kingdom Hearts mı ?

Emre Demiray
Emre Demiray 3.06.2010 - 12:31
Yeni bir Kingdom Hearts mı ?
Tokyo'da her yıl düzenlenen Jump Fiesta organizasyonunda Square Enix standı her zaman çeşitli sürprizlere sahne olmuştur ancak bu sene Square Enix çok özel bir duyuruyla insanları her zamankinden daha fazla şaşırtmayı başardı.

Organizasyon bir çok önemli oyunun tanıtımına ev sahipliği yapsa da en önemli duyuru en sona saklanmıştı. Kingdom Hearts II Final Mix'in uzun süreli trailerının en sonunda parıltılı bir yazıyla "Yeni Proje 2007'de Başlıyor" yazısı kısa bir süreliğine gözüktükten sonra ekran karardı.

Özellikle yazının Disney serilerini andıracak bir şekilde parıltılı yazılmış olması Kingdom Hearts sevenleri heyecanlandırdı. Kingdom Hearts 3 gelecek mi yoksa bu bahsedilen yeni proje başka bir seri mi olacak bu şimdilik tam olarak bilinmiyor. Tek yapabileceğimiz ise önümzdeki seneye kadar bekleyip görmek.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 11:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni bir Kingdom Hearts mı ?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×