Yeni bir Spawn filmi geliyor

Yeni bir Spawn filmi geliyor

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 27.08.2013 - 11:45
Todd McFarlane'den son açıklamalar
Todd McFarlane'ın mükemmel kahramanı Spawn için güzel haberler var. 1997 yılında sinema filmi yapılan Spawn, yeniden daha güzel bir şekilde bizlere sunulsa, hoş olmaz mıydı? Zamanının başarılı filmlerinden biri olabilir ancak Spawn ruhunu yansıtmadığı kesin. Bu düşünceyle hemfikir olan Todd McFarlane, Spawn'ın son sayısında, yeni filmi için güzel bir ipucu verdi. The Gate'in özellikle Todd McFarlane'e yeni bir Spawn için istekte bulunduğunu biliyoruz. Todd McFarlane de buna cevap olarak yeni Spawn filminin, bol efektli veya basit bir süper kahraman filmi olmayacağını belirtti. Aksine daha çok korku ve gerilim türlerini içerisinde barındıracağını belirtti. Ayrıca aklında bazı oyuncuların şimdiden yer edindiğini, zamanı gelince hepsini açıklayacağını da ekledi. Todd bizi çok bekletme!

Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 13:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×