Yeni bir Star Wars üçlemesi daha geliyor!

Yeni bir Star Wars üçlemesi daha geliyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.11.2017 - 05:22
Lütfen Old Republic olsun!

Star Wars: Last Jedi için gün saymaya başladığımız şu günlerde seri için önemli haberler gelmeye devam ediyor. Filmin yapımını gerçekleştiren Lucasfilm'den, Last Jedi'ın yönetmenliğini yapan Rian Johnson ve seri ile ilgili oldukça önemli açıklamalar geldi. Yapılan açıklamaya göre Star Wars serisi için yeni bir üçlemenin yolda olduğu doğruladı.

Star Wars için yeni üçleme duyuruldu!

Star Wars IX'dan sonra yeni bir üçleme için çalışmalara başlayacaklarını belirten Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy, bu yeni üçlemenin ilk filmini Rian Johnson yöneteceğini ve uzun süredir seri ile içli dışlı olan yazarlardan Ram Bergman'ın da yapım ekibinde olduğunu belirtti. Yeni üçleme ile ilgili yapılan en önemli açıklama ise hikayenin Skywalker hikayesinden ayrılacağı oldu. Yani Luke, Darth Vader ya da herhangi bir Skywalker muhtemelen filmde yer almayacak ya da filmin odağı olmayacak.

Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy "Star Wars Last Jedi'da Rian ile çalışmayı oldukça sevdik. O oldukça yaratıcı bir güç ve filmin başından sonuna onu izlemek kariyerimin en keyifli anlarından birisi oldu. Rian bu yeni üçlemenin boş kanvası ile çok büyük işler yapacak" açıklamasında bulundu. Johnson ve Bergman ise yaptıkları açıklamada Star Wars markasında çalışmaktan büyük keyif aldıklarını ve yeni seri için şimdiden sabırsızlandıklarını dile getirmişler.

Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık'ta gösterime girecek

Star Wars: The Last Jedi kadrosunda Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac ve  Lupita Nyong'o gibi isimleri barındıran filmde ayrıca  Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran de yer alıyor. 

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 06:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 11.11.2017 13:33
Skywalker hikayesini doğru düzgün işlemediler ki? Carrie Fisher vefat etti, Luke'u da deliye çevirdiler! Bari bi Han Solo görseydik de diyemiyoruz onu da öldürdüler! :/
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2017 10:43
Han solo ya ozel fılm çekılcek dıye duymustum
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2017 00:38
Skywalkeri doğrj dürüstşlemedilerm? Şakamı yapıyosun? Anakindem 6 filmlik konu çıktı. Daha ne anlatsınlar?
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2017 17:58
Episode 8'i izlemeden Luke'un delirip delirmediği hakkında kesin birşey söyleyemeyiz.Fragmanlarda delirmiş gibi gözüktüğü doğru ama fragmanın oyunu olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2017 02:16
ilk 6 filmden sonra bence hiç devam etmemeliydiler zaten. Türk filmine çevirdiler resmen bu nedir ya ? İçine ettiler güzelim serinin tadında bırakın. Bir de skywalkersız devam edecekler ? Ona Star Wars denmez o zaman.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 18:54
Boşuna Old Republic hayalleri kurmayın bence.Onlar eski canonda kaldı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 16:12
kyle katarn
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 12:25
Republic comando olsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×