Yeni Brothers in Arms oyunu duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.09.2010 - 13:57
En gerçekçi İkinci Dünya Savaşı oyunu serisi
PAX'da Duke Nukem: Forever'ı duyuran Gearbox, bu oyunla da sınırlı kalmamaya kararlı. Yetkililerden gelen bilgilere göre firma, Borderlands için de ücretsiz eklentiler düşünüyor. Bitmedi, Gearbox'un uzun soluklu FPS'si de geri dönüyor. Evet, Brothers in Arms serisinin yeni oyunu yolda, ancak henüz bir gösterim yapmak için erken olduğu görüşündeler. Yeni oyunda da Baker ve adamlarıyla ilerleyeceğiz. Zaten Hell's Highway'i bitirenler, serinin devam edeceğini de anlamıştı.

Yeni Brothers in Arms oyunu duyuruldu
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Brothers in Arms oyunu duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×