Yeni Call of Duty canavarları ortaya çıktı

Atıf Doğan Özcan
Atıf Doğan Özcan 14.04.2022 - 11:20
Call of Duty 3. Sezon fragmanı yayınlandı fragmanda Call of Duty canavarları bize bir şeyler anlatıyor.

Activision, Twitter hesabından yaklaşan 3. Sezon için yeni bir sinematik yayınladı. Call Of Duty : Vanguard ve Warzone’un yaklaşan 3.Sezonu için ilk fragman geldi. Yeni sezonun ismi “Classified Arms” olarak belirtildi ve 27 Nisan’da geleceği açıklandı. En dikkat çekici yönü ise fragmandaki Call of Duty canavarları oldu.

Yeni Call of Duty canavarları ortaya çıktı

Oyunu yakında takip edenler bilirler Kaptan Butcher’ı. Fragmanda bizi Kaptan Butcher karşılıyor ve bütün olanları bize kendisi bizzat aktarıyor. Fragmanın en ilginci ise Butcher, bize ufukta bir fırtınanın olduğunu ve Kaldera’daki Nazi patlamalarının bir şeyleri sarstığını ve uyandırdığını fısıldıyor. Fragman korkunç bir kükremeyle sona eriyor.ve Butcher bize “Anlamayı umduğunuz her şeyden çok daha güçlü ve korkunç bir şey” diyor.

Fragmanda yer alan o kükreme herhangi bir şey de olabilir ama önceki sızıntılar bize yaklaşmakta olan Warzone Sezonunun Hollywood’un en ikonik yaratık ve canavarlarından bazılarına yer vereceği öne sürmüştü. Şubat ayı içinde CharlieIntel tarafından söylendiği üzere King Kong ve Godzilla, önümüzdeki Warzone etkinliği için gelebilirdi.

Yeni Call of Duty canavarları ortaya çıktı

Fragmanda ayrıca “Task Force Harpy” adıyla bildiğimiz 3 askerden oluşan takım yeni bir operatör setinide bizlere tanıtıyor. Sezon 3 diğer sezonların devamı niteliğinde olduğu için en az bir Task Force Harpy üyesinin, oyuncuların kilidini açabileceği yeni silah ve kozmetiklerle birlikte Battle Pass’e eklenmesi gerekir. Bu arada bir dipnot Call Of Duty 3. Sezonda Snoop Dogg yer alacak. 19 Nisan’da oynanabilir bir operatör olarak oyuna ekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Call of Duty canavarları ortaya çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×