Yeni Call of Duty Warzone haritası ertelendi

Murathan Özlü
Murathan Özlü 20.11.2021 - 23:03
Yeni Call of Duty Warzone haritası, Call of Duty Vanguard'ın ilk sezonu ve özel anti virüs programı Ricochet'in yayınlanma tarihleri ertelendi.

Call of Duty Vanguard'ın piyasaya çıkışı ile birlikte oyuna eklenmesi planlanan yeni Call of Duty Warzone haritası Pacific Map'in oyuna eklenme tarihi ileri ötelendi. Harita, 2 Aralık 2021 yerine 9 Aralık 2021'de Warzone'a eklenecek.  Olumsuz inceleme yağmuruna tutulmuş olsa da Call of Duty Vanguard'ın bu hafta sonu ücretsiz olduğunu da (22 Kasım'a kadar)  hatırlatalım.

Yeni Call of Duty Warzone haritası Pacific Map 1 hafta gecikmeyle oyuna eklenecek

Call of Duty: Vanguard oyuncuları yeni Warzone haritasına 24 saat önceden -8 Aralık 2021- erişebilecek.  COD: Vanguard'ın birinci sezonu da aynı takvim çerçevesinde yine 2 Aralık tarihinden 8 Aralık gününe ertelendi. Ayrıca Activision'ın büyük umutlar beslediği ve hatta hile tasarımcılarını ve hile kullananların işini bitireceğini iddia ettiği Ricochet Anti-Virüs yazılımı da aynı gün oyuna eklenecek.

Call of Duty Warzone haritası
Activision oyuna eklenecek yeni harita, Vanguard'ın sezon başlangıcı ve son derece iddialı olduğu Ricochet'in oyuna ekleniş tarihinin neden 8 Aralık gününe ertelendiğini açıklamadı. Ancak merakla beklenen oyunlardan Halo Infinite'in hikaye modunun da aynı gün (8 Aralık) piyasaya çıkacağını ifade etmekte yarar var.  

343 Industries sürpriz bir kararla Halo Infinite'ın çok oyunculu modunu erkenden (15 Kasım 2021) piyasaya sürmüştü.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 12:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2021 18:13
Bom bom bom
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Call of Duty Warzone haritası ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×