Yeni Call of Duty'de Battle Royale modu yer alacak mı?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.08.2019 - 11:55
Yapımcılardan konuyla ilgili açıklama geldi

Call of Duty serisi geçtiğimiz yıl çıkan Black Ops 4 ile birlikte Battle Royale moduna da kapılarını açmıştı. Blackout ismi verilen bu Battle Royale modundan sonra gözler tabi ki serinin yeni oyununa da çevrildi. Peki Call of Duty: Modern Warfare'de Battle Royale modu olacak mı?

Yeni Call of Duty'de Battle Royale modu bulunmayacak

Konuyla ilgili açıklama yapan Infinity Ward firmasının multiplayer tasarımcısı Joe Cecot, yeni oyunda Battle Royale modunun yer almayacağını açıklamış. Stüdyonun geliştirme aşamasında Modern Warfare için birçok farklı fikirler düşündüğünü ama herşeyin sonunda böyle bir karar aldıklarını belirtmiş. "Battle Royale türünün büyük hayranıyız. Çok sayıda oyuncunun yer aldığı bu tarz modları seviyoruz fakat şu anda Multiplayer modlarının özüne odaklanmış durumdayız" sözleri ile birlikte yeni oyundaki odaklarını da ifade etmiş.

Oyundaki multi modlara da değinen Cecot "Modern Warfare oyununda gerçekten de otantik, cesut ve gerçekçi silahlara odaklandık ve bunun farklı bir deneyim olduğunu söyleyebilirim." sözleriyle de yeni oyunun multiplayer kısmında özlenen Modern Warfare dinamiklerine geri döndüklerini ifade etmiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 19:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Call of Duty'de Battle Royale modu yer alacak mı?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×