Yeni Call of Duty'den yeni bilgiler

Yeni Call of Duty'den yeni bilgiler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Yeni Call of Duty'den yeni bilgiler
Yeni Call of Duty'den yeni bilgiler


Resmi Xbox Dergisi'nde Call of Duty: Black Ops'a dair bazı bilgiler yayımlandı. Derginin belirttiğine göre, bir helikopterde sadece mini-gun kullanmayacağız. Gerektiğinde roket saldırıları düzenleyebileceğiz, daha da önemlisi helikopteri uçuracağız.

Oyunun bir kısmında Kuzey Vietnam ordusuna karşı mücadele vereceğiz. Araçlar geri dönüyor, ama aklınıza WaW gelmesin. Multiplayer beta için çalışmalar yapılıyormuş ve Word at War'un multiplayer'ında beğenilmeyen yönlere bu kez izin verilmeyecekmiş.

Oyunla birlikte gelecek yeni bir uygulama sayesinde, herkes kendi benzersiz karakterini hazırlayabilecek. Dedicated server'larda co-op ya da multiplayer oynanışın tadını çıkarabilecek.

Stüdyo başkanı Mark Lamia, bu yeni oyunda bazı değişiklikler yaparak risk aldıklarını da belirtiyor. Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım'da PC, PS3, X360 ve Wii platformları için raflarda olacak.

Zombi modunun belirsizliği ise, hâlâ sürüyor. Lamia, zombi modunu çok sevdiklerini ve oyunun fanlarından da büyük ilgi gördüklerini söylüyor, ancak yeni oyunda olup - olmayacağı hakkında ise henüz konuşmuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2020 07:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×