Yeni DC filmleri çıkış tarihleri belli oldu

Emir Özkayalar
Emir Özkayalar 26.04.2022 - 12:53
Bu sene 25 ve 28 Nisan tarihleri arasında düzenlenen CinemaCon etkinliğinde, Yeni DC filmleri çıkış tarihleri ile görüntülendi.

CinemaCon’da Cehennem Melekleri 4 ve John Wick 4 için gösterilen posterlerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından, yeni DC filmleri çıkış tarihleri ve posterleri ortaya çıktı. Beş parçadan oluşan bir panele konulan posterler, bize filmlerin yeni logolarıyla birlikte, DC’nin 2022 içinde yayınlayacağı filmlerinin programını göstermiş oldu.

DC filmleri çıkış tarihleri büyük değişiklikler yaşadı

Warner Bros geçtiğimiz Mart ayında, Shazam! Fury of the Gods filmi dışında diğer tüm filmlerinin gösterim tarihini geriye çekmesi ile gündeme gelmişti. Son yayınlanan panele bakılacak olursa Shazam! Fury of the Gods’ın, beklenmedik şekilde ileri bir tarihe ertelendiği gözüküyor. Bu son değişikliklerin nezdinde program bizlere, League of Spuer-Pets’in 29 Temmuz da gelecek yeni film olduğunu, ardından Dwayne Johnson’ın başrolünü üstlendiği Black Adam filmi 21 Ekim tarihi ile takip ettiğini ve son olarak Shazam! Fury of the Gods’ın 16 aralıkta vizyona gireceğini gösteriyor.

DC filmlerinin çıkış tarihleri 2022

Warner Bros için 2023 senesi ise, Jason Momoa’nın Aquman and the Lost Kindom’ı ile 17 martta başlayacak. Ardından merakla beklenen The Flash filmi 23 haziranda prömiyerini gerçekleştirecek. Tüm bunlarından ardından Blue Beetle’ın geleceği biliniyor ancak henüz panelde yerini bulamayacak kadar erken bir döneminde.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 16:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2022 20:32
Blue Beetle ne alaka? Umarım animasyon olarak gelir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2022 14:42
DC adam olmaz. 15 senedir bir sistem kuramadılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni DC filmleri çıkış tarihleri belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×