Yeni Deus Ex için biraz daha sabır gerekecek

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 16.12.2010 - 13:59
Oyuncuları üzen erteleme
Eidos'un merakla beklenen oyunu Deus Ex: Human Revolutions biraz gecikecek. Square Enix'ten gelen açıklama doğrultusunda oyunun Şubat 2011'de değil, Nisan 2011'de başlayacak yeni mali yılın ortasında ya da sonunda piyasaya çıkacağı belirtildi.

 
Yeni Deus Ex için biraz daha sabır gerekecek
Square Enix'ten gelen haber bizleri üzse de oyunun muhteşem görselleri beklemeye değecek mesajı veriyor. 2011 yazı oldukça hareketli geçecek gibi gözüküyor.
 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Deus Ex için biraz daha sabır gerekecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×