Yeni Division 2 güncellemesi 2022'de gelecek

Murathan Özlü
Murathan Özlü 28.10.2021 - 18:18
Yeni Division 2 güncellemesi 2022 Şubat ayında gelecek, Ubisoft daha önce Division 2'ye gelecek içerik için en erken 2021'in son aylarını işaret etmişti.

Ubisoft, en son yayınlanan Division 2 güncellemesi Division 2-End of Watch içeriğinin ardından bir süre sessizliğe gömülmüştü. Şubat 2021'de yayınlanan açıklamaya göre söz konusu güncelleme aslında Division 2'nin son içerik güncellemesi olarak planlanmış. Yani Ubisoft oyuna desteğini kesmeyi planlamış ancak oyuna duyulan büyük ilgiden ötürü yeni bir güncelleme üzerinde çalışmaya karar vermişler.

Yeni Division 2 güncellemesi Şubat ayında çıkacak

Ubisoft, yayınladığı açıklamada bu güncellemenin, 2022 yılı içerisinde Division 2'ye gelecek diğer güncellemelerin de önünü açtığını belirtti. Yani Division 2 oyuncularının endişelenmesine gerek yok gibi gözüküyor. Division 2'nin uzun süredir beklenen güncellemesi, yeni  oyun modu ve oyunun yeni sezonu ile birlikte gelecek.

Division 2 güncellemesi

Aralık ayında başlayacak olan bir oyun içi etkinlik Division 2'nin 7.ci sezonunu bitirecek. Yeni Division güncellemesi, Ubisoft'un ifadesine göre oynanış tarafında köklü değişiklikler getirecek. Ubisoft, henüz geliştirme aşamasında çok erken safhada olduklarını belirtiyor ancak güncellemenin içeriğine dair her ay bilgilendirme yapacaklarını belirtiyorlar. Ubisoft, yeni güncelleme ile birlikte, " çok daha çeşitli karakter geliştirme seçenekleri"ne kavuşacağımızı ifade ediyor. 

Oyunun yeni içeriğine geçiş süreci ise Ocak 2022'de başlayacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 09:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 14:19
İlk oyunu oynayıp bitirmiştim her ne kadar hikaye modu aman aman güzel olmasa da kendini oynatmayı başardı. 2.oyunuda yaklaşık 200 saat civarında oynadım ve bitirdim.Eğlenceli ve güzel oyun serisi The Division.Önümüzde ki süreçte umarım Ubisoft Microsoft bünyesine katılır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 19:32
İki seriyi de severek oynadım ta ki DLC ile oyunun keyfini baltalamaya başladıkları güne kadar
DLC ile oyun yarım kalıyor eksik çıkmış oyun gibi sonuç olarak inatla almadım oyunu sildim içim rahatladı yazık ettiler oyuna kahrol DLC kahrol..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Division 2 güncellemesi 2022'de gelecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×