Yeni Dragon Age oyunu resmiyet mi kazandı?

Yeni Dragon Age oyunu resmiyet mi kazandı?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.01.2018 - 01:15
Mark Darrah'tan spoiler gibi tweet.

BioWare'in yeni bir Dragon Age oyunu üzerinde çalıştığı pek de yeni bir haber değil. Bunun sebebi, Failbetter Games'in kurucusu Alexis Kennedy'nin bunu bize Ağustos ayında zaten söylemiş olması. Ancak, yeni bir Dragon Age oyunu hala resmi bir şekilde açıklanmadı. Dragon Age'in yapımcısı Mark Darrah, bir tweet'inde bize oyunu resmi olarak duyurmuş olabilir.

Dragon Age'in yeni oyunu geliyor

Şu an Barselona'da olan Darrah, EA'ye yeni Dragon Age oyununu ve Anthem'i gösterdiğini belirtti. Dragon Age ve Anthem'ın baş yapımcısı olduğunu duyuran Mark Darrah, iki oyun içinde çalışmaların devam ettiğini ve yakında daha fazla duyuru geleceğini belirtti. Şimdiden belirtelim ki BioWare, neredeyse tüm ekibi ile Anthem üzerinde çalışmakta. Bu da Dragon Age için işlerin daha yavaş yürüdüğü anlamına geliyor. Mass Effect : Andromeda'dan sonra hayranlarını hayal kırıklığına uğratan BioWare, Anthem ve Dragon Age ile hatasını telefi etmeye çalışacak. Dragon Age'in son oyunu Inquisition, ne kadar sevilmiş olsa da Dragon Age hayranlarına pek de hitap etmemişti. 

Yeni Dragon Age oyunu resmiyet mi kazandı?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 06:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2018 15:42
şun dragon age inquisition oynuyorum.bence insanlar uzun zaman aralığından sonra dragon age oynadığı için oyundan ve hikayesinden koptular bence temel sebeb bu.yanlış hatırlamıyorsam origin 2009da da2de 2011de çıkmıştı.2018deyiz ve ben oyunu daha yeni oyunuyorum .oyun çok güzel aslında
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2018 11:32
son 2 oyun gibi olacaksa hiç yapmasınlar paralarına yazık
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 25.01.2018 11:22
Dragon Age origins tadında bir şey bir dahagelmez.en azından EA nin çatısı altında gelmez.anca Obsidian vari firmalar o tada yaklaşabilir.herkez oynasın,herkeze satalım mantığıyla yapılan Dragon Age ler iyiye yakın olur ama orgins in asla yanına yaklaşamazlar yine.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×