Yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 27.08.2020 - 23:19
BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı.

Geliştirici BioWare ve yayıncı Electronic Arts, Gamescom 2020 etkinliğinde yeni Dragon Age oyunu için ilk videoyu yayınladı. Kamera arkası videosu adında yayınlanan videoda geliştirici ekip, fantastik rol yapma oyununun gelişimi içi nasıl bir yol izlediklerini anlatıyor. Ayrıca oyundaki yeni ortamlar ve karakterler için konsept tasarımlar gösteriliyor. Oyunumuz ilk olarak Aralık 2018'de duyurulmuştu.

Geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleşen EA Play Live etkinliğinde yeni oyunumuz için bir teknik demo yayınlanmıştı. O zaman pek bir şey göstermemişlerdi. Ancak şu anda durum pek farklı değil. Hala oyun ile ilgili detaylara sahip değiliz. Oyunun henüz çıkış tarihi açıklanmasa da 2022'den önce geleceği düşünülmüyor. Bu arada oyunun yayınlanan kamera arkası videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı

Yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı

Paylaşılan görsellerin çoğu konsept tasarımlar ve animasyonlardan oluştuğu için oyunun hala geliştirme aşamasında olduğunu söyleyebiliriz. Bir kamera arkası bakışı için hala bir şeylerin belirsiz olması gerçekten çok şaşırtıcı. Görünüşe göre BioWare, hikayenin detaylarını ve oynanış yapısını henüz ortaya çıkarmaya hazır değil. Yayınalan video daha çok BioWare oyunlarının konseptine yönelik bir üniversite reklam filmine benziyor. Yani bir sonraki büyük oyunun detaylarından ziyade serinin tasarım felsefeleri ve hayranların en sevdiği yönlerden bahsediliyor.

Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Yayınlanan video ilginizi çekti mi? Videoda gözünüze çarpan detaylar varsa, yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 05:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2020 12:13
Grafikleri yine yapamamışlar gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2020 19:12
Anthemden sonra bioware i kapatmamışyıdı EA? Madem kapanmadı daha dragon ageden sonra mı kapancak ? Ne zaman kapanır bioware acaba.
Kalan Karakter : 300 Gönder
durates
durates 29.08.2020 13:19
geçen seferki güzeldi genel olarak. inşallah üstüne çıkarlar. Bir şu mass effecti becerebilseler süper olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2020 08:05
Tez zamanda gelir inşallah
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×