Yeni Dragon Age ve Mass Effect oyunları hakkında gelişme var

Murathan Özlü
Murathan Özlü 24.02.2022 - 16:45
Bioware'ın genel müdürü Gary McKay Yeni Dragon Age ve Mass Effect oyunlarının yapım süreçleri ve yeni nesil konsollara oyun hazırlamak hakkında konuştu.

Yeni Dragon Age ve Mass Effect oyunlarının yapım aşamasında olduklarını geçtiğimiz yıl öğrenmiştik.  Bioware genel müdürü Gary McKay, stüdyonun üzerinde çalıştığı bu iki dev oyunun son durumları hakkında bilgi paylaştı. 

Yeni Dragon Age ve Mass Effect oyunları geliştirme sürecinde

McKay'in açıklamalarına göre yeni Dragon Age oyununun yapım sürecinde ortalara gelinmişken yeni Mass Effect oyunu henüz sürecin başında. Mckay, adı henüz açıklanmaya yeni Dragon Age oyunu hakkında şunları söylüyor:

" Oyunun taslağını geçen yıl tamamlamıştık.  Şu an vizyonumuzu oyuna yansıtıp, göz alıcı bölgeler, çetrefilli karakterler, sağlam bir oynanış ve muhteşem sinematikler hazırlama sürecindeyiz."

Yeni Dragon Age ve Mass Effect oyunları

Gary Mckay ayrıca Bioware'de oyunların geliştirme süreçlerinin nasıl işlediğinden de bahsetmiş. Sanat konseptlerinin tasarlanması ve taslaklar ile başlayan sürecin, farklı fikirlerin sürekli test edilmesiyle geçtiğinden bahsetmiş. Ardından geçilen aşamanın ise basitçe, kesin olarak içlerine sinen fikirleri oynanabilir hale getirmek üzerine olduğunu belirtmiş. Ancak Mckay, özellikle Anthem ile gündem olan Bioware büyüsü kültürünün firmada hala etkisi olup olmadığından bahsetmemiş.

Anthem faciasının ardından firmadan ayrılan Mark Darrah Bioware büyüsünün bir saçmalıktan ibaret olduğunu söylemişti. 

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 28.02.2022 18:58
4 gözle yeni mass effect oyununu bekliyorum
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2022 21:42
Olan dünya para verip Anthemi alan bize oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 26.02.2022 16:18
“Şu an vizyonumuzu oyuna yansıtıp, göz alıcı bölgeler, çetrefilli karakterler, sağlam bir oynanış ve muhteşem sinematikler hazırlama sürecindeyiz."

Kelimeler kelimeler)) Eğer EA izin verse
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2022 19:45
usta bunlar teaser yayınladığında iki oyunu başlamamış. ikisinin da daha çok yolu var ama çıktıklarında iyi yapımlar olacaktır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Dragon Age ve Mass Effect oyunları hakkında gelişme var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×