Yeni DSi çok şık

Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Yeni DSi çok şık
Yeni DSi çok şık

Nintendo DSi, yeni pembe rengi ve Style Boutique oyunuyla kız çocuklarının kalbinde taht kurmaya hazırlanıyor. Sınırlı sayıda üretilen paketler tüm seçkin elektronik ve oyuncak mağazalarında satışa sunuldu.

Nisan ayında satışa sunulan Nintendo DSi, metalik mavi, açık mavi ve kırmızı renk seçeneklerinden sonra şeker pembesi rengi ile geliyor. Üstelik bu kez küçük kızların kendi butiklerinde kendi tasarımlarını yapabildikleri Style Boutique oyunuyla ile birlikte.

Style Boutique sayesinde kendi moda butiklerini işletebilen, müşterileriyle ilgilenen, modayı yakından takip eden Nintendo DSi kullanıcıları, on bin eşya arasından seçtikleriyle vitrinlerini süsleyebiliyor. Moda yarışmalarına katılıp, arkadaşlarının mağazasına konuk olabilecek moda aşıklarını eğlencenin doruklarına çıkaran Nintendo DSi, kendi stilini yakalamak isteyenlerin kişisel seçimi…

Oyun tutkunlarına kendi moda butiklerini açma imkanı veren Style Boutique ve pembeye bürünen Nintendo DSi, sınırlı sayıda üretilen paket seçeneği ile 599 TL'den raflardaki yerini aldı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2024 21:26
Kalan Karakter: 300 Gönder
Yeni DSi çok şık
İlginizi Çekebilir