Yeni Europa Universalis oyunu geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Yeni Europa Universalis oyunu geliyor
Dağıtımcı Strategy First ve yapıcmı Paradox Entertainment firmaları Europa Universalis adlı strateji oyunu serisine yeni bir oyun daha ekliyorlar. Europa Universalis: Crown Of The North adlı yeni oyun 1275 - 1340 yılları arasında kilise ağırlıklı yönetim ile İsveç devleti arasındaki sivil savaşı konu alacak. Oyunda seçilebilecek 3 devlet ve 6 fraksiyon olacak. Oyunda ayrıca Europa Universalis 2 dünyasına ait 3 tane de yeni campaign olacak. LAN ve Internet yarışmalarının da düzenleneceği oyun bu bahar aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Europa Universalis oyunu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×