Yeni F1 2018 tanıtım videosu Fransa Grand Prix’ini sergiliyor

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 21.06.2018 - 17:22
F1 2018 için yeni video geldi.

Codemasters tarafından geliştirilen ve ayrıca yayıncılığı üstlenilen yarış oyunu F1 2018 için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Yayınlanan yeni videoda bazı F1 sürücüleri de yer alıyor

Geliştirici Codemasters, 2018 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP’in resmi video oyunu olan F1 2018 için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Video, Fransa Grand Prix’inin ev turu ve yol takvimi hakkında, F1 sürücülerinin yeni oyun hakkındaki görüşlerini de içeriyor. Yayınlanan video içerisinde Fransız yarışçılar Romain Grosjean, Esteban Ocon ve Pierre Gasly gibi isimler yer alırken, ayrıca Renault Sport Formula 1 takımından Carlos Sainz, yarış pisti Circuit Paul Ricard ve oyun ile ilgili deneyimleri hakkında Codemasters ile konuşuyor. 

F1 2018 için yayınlanan yeni tanıtım videosunda, bu dört başarılı pilotun pist etrafında turladıkları ve deneyimleri hakkında konuştukları sırada , Circuit Paul Ricard pistinin ilk oynanış görsellerine de tanık oluyoruz. Son olarak 24 Ağustos tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformları için piyasada yerini alması beklenen oyunun yeni tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 07:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni F1 2018 tanıtım videosu Fransa Grand Prix’ini sergiliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×