Yeni FPS'miz FireShot açık betaya çıkıyor

Yeni FPS'miz FireShot açık betaya çıkıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 13.09.2013 - 15:40
Peki Mutant Saldırısında neler var?
Merak ve ilgi ile beklediğimiz yeni FPS oyunu FireShot 15 Eylül’ de 12:00’da açık betayla oyuncuların karşısına çıkıyor. Birbirinden heyecanlı savaş sahneleri, zengin silah yelpazesi ve yüksek kaliteli grafikleriyle FireShot ile keyifli anlar yaşayacağımız kesin. Oyunun önemli artılarından birisi düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda bile yüksek performans göstermesi.

Kapalı Beta ile kısa sürede oyuncular tarafından kabul gören ve GameX 2013 Dijital Oyun Fuarında oyuncular ile buluşmasında olumlu sinyaller veren FireShot, MMOFPS tarzınde olacak.

Yeni mutant saldırısında kahramanlar ilk defa mutasyona uğramış canlılarla karşılaşırlar (zombilere meraklı olanlar bunu çok sevecekler). Ölüm kalım mücadelesi verilen savaş sahnelerinde oyuncular çığlık sesleri arasında silahlarını ellerine alıp etrafı temizlemeye başlayacaklar.

Yeni FPS'miz FireShot açık betaya çıkıyor
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 14:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×