Yeni FRP kitapları yolda

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Yeni FRP kitapları yolda
Geçtiğimiz günlerde Arka Bahçe yayıncılık tarafından piyasaya sürülen Z&E(Zindanlar ve Ejderhalar ) Macera oyunu setinin ardından yeni bir haber tüm FRP severleri heyecanlandırdı. Haber, seti almış ve oyuna başlamış oyuncuları sevindirecek çünkü yeni bir macera olan Görünmeyen Kale yolda.Kasım ayının başında çıkacak olan serüven kutudan çıkan altı serüvenide bitiren ounculara hitap edecek gibi gözüküyor.

Arka Bahçenin süprizleri bununla da sınırlı değil.Yeni gelecek serüvenin ardından sırasıyla Player's Hand Book(Oyuncunun El kitabı), DM'S Guide(Zindancıbaşının Rehberi) ve Monster Manual(Canavar Klavuzu) kitapları türkçe olarak piyasaya sürülecek.Bu üç kitap ise kış aylarında raflarda ki yerini alıcak.Fiyatları ise ilk çıkan oyun modülü gibi normal fiyatından ucuz olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 20:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni FRP kitapları yolda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×