Yeni Game of Thrones dizisinin diğer başrol oyuncusu belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.11.2018 - 14:01
Kadro şekillenmeye başladı

Son yılların en popüler dizilerinden biri olan Game of Thrones için farklı projelere imza atılacağı açıklanmıştı. İlk etapta 5 farklı projeden bahsedilirken bu projelerin 4 tanesinin iptal edildiğini öğrenmiştik. işte ayakta kalan son Game of Thrones projesi için düğmeye çoktan basılmış durumda. Öyle ki yeni dizinin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı.

Yeni Game of Thrones dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Daha önce Poldark ve Valley Girl gibi yapımlarda boy gösteren Josh Whitehouse'un yeni Game of Thrones dizisinin kadrosuna katıldığı açıklandı. Oyuncunun dizinin en önemli karakterlerinden birine hayat vereceği de belirtilmiş. Tabi dizinin konusu ve doğal olarak hangi karakteri canlandıracağı konusunda bir bilgi ise bulunmuyor.

Game of Thrones'un bu yan dizisinden son olarak heyecan verici bir haber gelmiş ve güzel oyuncu Naomi Watts'ın kadroya dahil olduğu rapor edilmişti. 2019 yılı başlarında çekimlerine başlanacak olan dizinin yayın takvimi ise belli değil. 

Yeni Game of Thrones dizisinin diğer başrol oyuncusu belli oldu

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 04:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
eraynova
eraynova 1.11.2018 15:35
aegon targaryen
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Game of Thrones dizisinin diğer başrol oyuncusu belli oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×